Mustafa Sandal, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı son olarak 17 Ağustos’ta paylaştığı bir gönderiyle gündeme geldi. Sandal, ‘#ülkemdemülteciistemiyorum’ etiketiyle paylaştığı bahse geçen gönderide “Şeref, namus, edep yoksunu bu mahlukların yaptıklarına “dur” demenin vakti geldi de geçiyor…” diyerek mültecileri hedef aldı.

Sandal, kişisel Twitter hesabından görüntüleri alıntılayarak şu açıklamayı yaptı:

“Şeref, namus, edep yoksunu bu mahlukların yaptıklarına “dur” demenin vakti geldi de geçiyor bile. Bedeli ne olursa olsun ülkemizden defolup gideceksiniz! Benim artık şu kalan ömrümde 1. gündemim son nefesime kadar bu olacak! #ülkemdemülteciistemiyorum Halkımız tepkisini göstermekte sonuna kadar haklıdır ama lütfen şiddete şiddetle yanıt vermeyelim, polisimize zorluk çıkarmadan sesimizi yükseltmek de mümkün. Bu olayı gündemden düşürmeyelim (şiddete başvurmadan), ta ki geldikleri yere dönene kadar.”

MUSTAFA SANDAL’IN DEDESİ HÜSEYİ İLERİ İRAN ASILLI!

Hüseyin İleri (1926, Adana – 10 Mayıs 2017), Türk müzisyen ve darbuka virtüözüdür. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) eski sanatçılarından biridir. Müzik kariyeri boyunca Türk Sanat Müziği’nin önemli sanatçılarına eşlik etmiş ve birçok programda yer almıştır.