Sarıyer Belediye’sinin bu yıl 7.sini düzenleyeceği Edebiyat Günleri yarın başlıyor. 13 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek olan etkinlikler, Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleşecek. Edebiyatseverler hem boğazın eşsiz güzellği hem de edebiyatın verdiği huzurla üç gün boyunca sanat soluyacak.

Sarıyer Belediyesi 7. Sarıyer Edebiyat Günleri’ne bütün İstanbullular davet ediyor. 11-12-13 Mayıs’ta Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleştirilecek etkinlikler, binlerce edebiyatseveri bir araya getirecek. 30 yayınevi ve 180 yazarın katılımıyla gerçekleşecek etkinliklere birçok şair, yazar, gazeteci, akademisyen ve edebiyatçıya ev sahipliği yapacak.

Bu sene düzenlenecek imza günlerinde edebiyatın öne çıkan isimleri; İnci Aral, Oktay Ekşi, Atilla Dorsay, Nebil Özgentürk, Nevşin Mengü, İrfan Değirmenci, Enver Aysever, Türkan Şoray, Kahraman Tazeoğlu, Pelin Batu, Aret Vartanyan, Ahmet Ümit olacak. Ayrıca büyük bir hayran kitlesine sahip “Leyla ile Mecnun” dizisinden tanıdığımız Burak Aksak, aynı isimli kitabını, dizinin fenomen karakterlerinden İsmail Abi’nin denize el salladığı yer olan Kireçburnu’nda sevenleri için imzalayacak. Sarıyer Edebiyat Günleri 13 Mayıs’ta Beyaz Martı Edebiyat Onur Ödülü töreninin ardından Cem Adrian konseriyle sona erecek.

30 comments on “Denizde sanat

 1. Geri bildirim: my free dating site
 2. Geri bildirim: free speed dating sites
 3. Geri bildirim: free military dating
 4. Geri bildirim: dating free online site
 5. Geri bildirim: best keto meal delivery
 6. Geri bildirim: keto vegetarian recipes
 7. Geri bildirim: keto taco bell
 8. Geri bildirim: dating site for gay nerds
 9. Geri bildirim: blue gay dating site
 10. Geri bildirim: gay man dating ftm
 11. Geri bildirim: im gay 16 and dating a 25
 12. Geri bildirim: chasabl gay dating
 13. Geri bildirim: chicago dating gay
 14. Geri bildirim: dating naked gay
 15. Geri bildirim: indian gay dating sites
 16. Geri bildirim: gay horse dating