• 19 Haziran 2020
  • Sahnerengi Haber Merkezi
  • 0

Son dönemlerde kaliteli ve iddialı projeleriyle dizi sektöründe önemli yükselişe imza atan TRT1, Tövbeler Olsun dizisiyle yeni sezonda bir kez daha adından söz ettirmeye geliyor. Senaristliğinde usta oyuncu Hasan Kaçan imzasını taşıyan Tövbeler Olsun dizi setinde hazırlıklara koyulup çekimlere start verecek.
Şimdilerde çıkardığı dizi projeleriyle hem izlenme oranlarında ciddi bir ivme yakalayan ve çok geniş yelpazede izleyici kitlesine kavuşan TRT1, çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Tövbeler Olsun yapımıyla ekrandaki yerini almayı hazırlanıyor. Hem dizi projelerini başarıya ulaştırmak adına ekiple beraber hummalı faaliyetlerde bulunan hem de oyuncu ve olay örgüsü seçiminde uyum yakalamak için gayret sarf eden TRT1 sayesinde usta oyuncu Hasan Kaçan’ı, Tövbeler Olsun dizisiyle ekranlarda yeniden göreceğiz.

Birbirinden yetenekli isimleri bir araya getirerek seyircisine keyifli bir dizi deneyimi sunacak olan Tövbeler Olsun, pek çok hatrı sayılır dizi projesi ve sinema filmi yapımında yer alan Serdar Akar yönetmenliğini üstlenmektedir. Tüm bunların yanı sıra yapımcılığında Milim Sanat’ın bulunduğu ve senaristliğinde ise ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yüzü Hasan Kaçan yer alırken, Tövbeler Olsun dizisinin çok yakın bir tarihte çekimler için başlangıç yapacağının bilgisine ulaşıldı.

Hekimoğlu yapımında oyunculuğunu sergileyen Güven Kıraç TRT1 ile anlaşma sağlayarak iki ailenin öyküsünün konu olarak işlendiği dizinin oyuncu kadrosunda kendini gösterecek. Şu an için hazırlık sürecinden geçen ve ilk okumalara başlayan Tövbeler Olsun ekibine, Blu TV platformunda yayınlanacak Saygı dizi projesiyle anlaşan Erkan Can’ın ve son olarak 2017 senesinde Yalaza yapımında rol alan İpek Tuzcuoğlu’nun da girdiği öğrenildi.

Tüm bunların yanı sıra oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında da;* *Çiçek Dilligil, Sercan Badur, Merve Erdoğan, Naz Çağla Irmak, Seda Akman ve Ünal Silver bulunmaktadır.