OKAN BAYÜLGEN TİYATRO AÇIYOR

OKAN BAYÜLGEN TİYATRO AÇIYOR

Uzun süredir ekranda olmayan Okan Bayülgen, Bodrum’da babadan kalma yerlerine mekân açarak, kazandığı parayı sahneye yatıracak.
Son bir yıldır Bodrum’daki mekânı Dada Salon’u işleten Okan Bayülgen, dijital yaşam dergisi GZone’a konuştu. 25 yıldır televizyon dünyasında yer alan şovmen,  Bodrum’da babadan kalan yerleri olduğunu ve bu yerleri kiraya vermeyerek, 16 yıldır kapalı tuttuğunu söyledi. Bayülgen bu yerlere, fotoğraf ve video stüdyosu açacağını, mandalina bahçesinde ise organik tarımı, sanatla birleştirebileceği mekânlar yapacağını belirtti. Şovmen, ayrıca , İstanbul’da da ‘Kabarett Dada’ adında bir tiyatro açma hazırlığında olduğunu müjdeleyerek, “Sahneye yatırım yapacağım. ‘Kabarett Dada’da müzikli kabareler ve polisiye oyunlar olacak” diye konuştu. ‘Geri zekâlı gibi davranmadım’
Talk show denilince akla gelen ilk isimlerden olan şovmen, “Talk show’lar bir süre sonra kendi özel seyircilerini yaratıyor. Beni bir kere ya da üç kere izleyen bir seyirci pek yoktur, mutlaka yıllarca izlemiştir, çok bağlanmıştır, abone olmuştur. Bu düzenli seyirci, benim şaka yapışımı da, ciddi konuşmamı da anlıyor. Daha büyük bir kitleye ulaşmak için geri zekâlı gibi davranan bir sanatçı ya da sunucu değilim” dedi.
Sahnerengi Haber Merkezi

19.329 Yorum