Yıllar önce yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisiyle tanınan Melek Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda işsizliğe isyan ederek “5 yıldır reddettiğim işler ve tiyatro hariç onlarca dizi film reklam projesi varken niçin yer alamadığımı öğrenmek ve sorgulamak istiyorum. Çok kırgınım, üzgünüm. İsyanlardayım” dedi.

“3 KAT KİRA ÖDEYEREK BAŞIMI SOKACAK EV BULDUM”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda son yıllarda yaşadıklarına isyan eden başarılı oyuncu, şu ifadeleri kullandı: “Kiralık evim kentsel dönüşüme girdi ve ben 3 katı kira ödeyerek başımı sokacak zar zor bir ev bulabildim. Yaşam koşulları hepimiz için gerçekten çok zor ve artık gerçekten isyanlardayım…”

“ÇOK KIRGINIM, İSYANDAYIM”

“TV tarihinde damgasını vurmuş bir dizi oyuncusu olmaktan onur duysam da özellikle son 5 yıldır reddettiğim işler ve tiyatro hariç onlarca dizi, film reklam projesi varken niçin yer alamadığımı öğrenmek ve sorgulamak istiyorum. Çünkü 4 yıl tiyatro oyunculuk okudum. Emek harcadım mesleğimi çok seviyorum ve paramı da bu şekilde kazanıyorum Çok kırgınım, üzgünüm. İsyanlardayım…”